بـا ــــون تـــل تـخـصصی خـرید کـنید

آموزش و اخبار

طراحی آیفون ۱۵ پرو تا حدود زیادی فاش شد ؛ یک نوستالژی عمیق

طراحی آیفون ۱۵ پرو تا حدود زیادی فاش شد ؛ یک نوستالژی عمیق

طراحی آیفون ۱۵ پرو فاش شد ؛ یک افشاکننده اپلی با سابقه مناسب گزارش داده است که آیفون ۱۵ دارای بدنه تیتانیومی است و ممکن است دارای بخش پشتی گرد باشد تا آیفون بالاخره با لبه مربعی خداحافظی کند.

طراحی آیفون ۱۵ پرو

طراحی آیفون ۱۵ پرو تغییرات ریز اما سرنوشت سازی خواهد داشت

این ممکن است به خط تولید آیفون های سال آینده شکل و شمایلی مشابه با iPhone 5C بدهد، جایی که جلوی بدنه مربعی بود اما پشت آنحالتی گرد مانند داشت.

افشاگر ShrimpApplePro در ادامه گزارشی را توییت کرد، که آنها هشدار دادند این طراحی ممکن است در ادامه شامل تغییرات خاصیشود.این منبع می گوید :

طبق اطلاعات اولیه ای که من دارم، آیفون ۱۵ دارای طراحی حاشیه جدیدی خواهد بودگوشه لبه پشتی (همانطور که در تصاویر اشاره شدگردخواهد بود و دیگر حالتی مربعی نخواهد داشت.جنس این آیفون ها  نیز تیتانیوم خواهد بود.

به نظر می رسد آنها به حالت گرد پشتی نسبت به تیتانیومی اطمینان بیشتری دارند و تقریبا چنین موردی را نهایی می دانند.شکل گرد پشتیچیزی شبیه به آیفون ۵C خواهد بود که البته این آیفون با چنین طراحی خاصی عاقبت خوشی را تجربه نکرد.

منظور از طراحی پشت گرد همچین چیزیه

بریم سراغ تیتانیوم

با وجود چنین موضوعی، این نخستین‌ باری نیست که شایعه‌ ای از بدنه تیتانیومی آیفون‌ ها انتشار می‌ یابداوایل سال جاری میلادی برخی شایعات از شاسی تیتانیومی آیفون ۱۴ پرو و ۱۴ پرو مکس خبر دادند، امااپل لحظات آخر از این تصمیم پشیمان شد.به طور کلی تمام مدل‌های آیفون ۱۴ از شاسی آلومینیومی با فولاد ضدزنگ بهره می‌ برند.

تیتانیوم در برابر فولاد ضدزنگ ، سختی بالاتری دارد که سبب می‌شود آیفون در برابر خط‌ و خش مقاومت بالاتری از خودش نشان دهد و همچنیندر برابر خم‌شدن، بیشتر طاقت بیاوردبا داشتن چنین نقاط قوتی ، فرم‌ دادن به آن سخت‌ تر از فولاد ضدزنگ استبا این وجود اپل پتنت‌ هاییرا در این زمینه به ثبت رسانده است که در آینده احتمالا به کار اپل خواهد آمد.

آیفون های سری ۱۵ تا شهریور آینده معرفی خواهند شد و انتظار می‌رود شاسی تیتانیومی تنها مربوط به مدل‌های پرو و پرو مکس ( یا با نام جدید اولتراباشد و مدل‌ های استاندارد همچنان شاسی آلومینیومی و فولاد ضدزنگ را به عنوان جنس بدنه ی خود‌حمل کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

logo-samandehi   

برای رهگیری سفارشتان شماره سفارش و ایمیلی که درهنگام ثبت سفارش وارد کردید را در این قسمت وارد و کلید رهگیری را فشار دهید.

فروشگاهفروشگاه سون تل
کرمان—شهرستان بافت —خیابان طالقانی شرقی
تلفن : 09120526871
فروشگاه
علاقه مندی
0 آیتم ها سبد خرید
پیمایش به بالا